Bashkia Rrogozhine
Atmosfere festive ne Bashkine Rrogozhine
Bashkia Rrogozhine
images/headers/br-christmas.jpg

Taksat

Paketa Fiskale  2018 Bashkia Rrogozhine

 

Paketa Fiskale

Regjistri Kerkesave

Regjistri Kerkesave  2018

 

Regjistri 2018

Ankesa

Formular Ankese

 

FORMULARI

Kryetari Z. Haxhi Memolla

Njoftime / Shpallje

Default Image
Dec 22, 2017 952

Bashkia Rrogozhine shpall ftesë të hapur për organizimin e aktivitetit artistiko-kulturor “Festivali i Bashtoves”.

 REPUBLIKA E SHQIPËRISË BASHKIA RROGOZHINË Rrogozhinë,më 26. 08. 2019 Bashkia Rrogozhine…

Vendime të Këshillit Bashkiak

 Legjislacioni

 

 

 

 

Bashtova Festival është i ndërtuar me fokus në mjedisin dhe trashëgiminë. Si festival i ekologjikisht i ndërgjegjshëm ka për synim të ju ofrojë një shkëputje prej tre ditësh nga xhungla urbane që të përjetoni magjinë e bukur të natyrës që rrethon Kalanë e Bashtovës në Shqipëri.

Një mbledhi e mrekullueshme e artistëve që do të na çojnë në një udhëtim muzikor të paharruar në këtë kala të lashtë.

Bojken Lako
Dren Abazi
Genc Salihu
Shpat Deda
Bajram Kafu Kinolli
Mirgen Huba
Asgje Sikur Dielli
Mr Cool
Ad Disha
Gamblemania

Rreth Rrogozhinës

Bashkia Rrogozhinë ka një sipërfaqe prej 223.69 km2 dhe ndodhet në pjesën e ulët perëndimore të Shqipërisë, e cila nga pikëpamja gjeomorfologjike quhet Ultësira PranAdriatike...

Buletini

Kontakt

Adresa : Bashkia Rrogozhinë , Lagjja. nr. 1,Rruga e . “ Kavajës”, Blloku “12 Shtatori” Tel/Fax 057722031

email: brrogozhine@gmail.com

 

Orari zyrtar për kontaktime me zyrat e bashkise eshte  nga ora 08:00 – 16:00